Logistikafirma CF&S Estonia plaanib laieneda väljapoole

25.05.2012

CF&S Estonia otsib juhtkonda veel üht tegevdirektorit ja plaanib laieneda välisriikidesse.

 

“Firma paisub nii suureks, et meil on tarvis rohkem inimesi juhtkonda vaja,” sõnas CF&S juhatuse liige Kuno Väin küsimuse peale, miks otsib firma uut tegevdirektorit. “Mina ei kao kuskile ega taha kõrvale astuda.”

 

Väin jäi laienemisplaanide koha pealt kidakeelseks öeldes vaid, et plaanis on muuta struktuuri ja minna kaugemale teistesse riikidesse.

 

“Tegevusalasid on vaja laiendada nii siin- kui sealpool Balti mere regiooni,” ütles Väin.

 

Praegu tegutseb CF&S lisaks Eestile ka Lätis. Laieneda plaanitakse selle aastanumbri sees.

 

Firmal läheb hästi. Niigi kõige suurem Eesti kapitalil põhinev logistika- ja ekspedeerimisettevõte kasvatas eelmisel aastal oma müügitulu peaaegu 24 protsenti – ligikaudu 37 miljoni euroni. Väina hinnangul oli lõppenud majandusaasta kontsernile kõigi aegade edukaim. “Auditeerimata konsolideeritud müügitulu kasvas 23,9 protsenti 36,85 miljoni euroni ning ärikasum ületas 2 miljoni euro piiri,” sõnas Väin.

 

2011. aastal investeeris CF&S Estonia AS eri liiki transpordivahenditesse üle 2,3 miljoni euro.

 

Kuno Väina sõnul prognoosib ettevõte selleks aastaks mõõdukat kaubamahtude kasvu.

 

1997. aastal asutatud CF&S Estonia kontsern pakub laiapõhjalisi logistikateenuseid, mis muuhulgas hõlmavad nii maa-, mere-, raudtee- kui ka õhutransporti ning samuti laoteenuseid. Kontsern annab kolmes riigis tööd ühtekokku 90 inimesele.

 

CF&S Estonia kuulub omakorda kontserni Baltic Maritime Logistics Group, mille omanikud on Karin Nurmetalo, Ants Ratas ja Andres Vahi. Kontserni kaheksas riigis registreeritud ettevõtted osutavad mere-, raudtee- ja maanteeveoteenuseid ning stividori- ja sadamateenuseid, pakutakse kaupade ekspedeerimist ning laevaliinide esindamist, laevade prahtimist ja agenteerimist.

 

 

www.aripaev.ee